Pogotowie hydrauliczne: Łódź - Teofilów.

Łódź – Teofilów.

Awarie hydrauliczne przeważnie są nagłe i niespodziewane. Często wiążą się z niszczeniem mienia i wymagają szybkiej reakcji, aby zminimalizować straty. Bazuję na wieloletnim doświadczeniu i szerokiej wiedzy o artykułach instalacyjno-sanitarnych, łączę ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji poszerzam zakres realizowanych prac.
Problemy z instalacją hydrauliczną zawsze pojawiają się w niewłaściwym czasie. Zepsuta spłuczka podtynkowa? Cieknący kran albo kompakt WC? Zapchana rura? Wyciek z pod kabiny prysznicowej? Jeśli szukasz profesjonalnych usług hydraulicznych, jesteś w dobrych rękach – służę fachową pomocą.
Czasem usterka hydrauliczna jest niewielka, ale z biegiem czasu pogłębia się. W przypadku pytań czy wątpliwości, także zapraszamy do kontaktu. Zajmuję się wszelkimi naprawami urządzeń sanitarnych oraz posiadam dostęp do części zamiennych. Nie wiesz jakiej firmy jest Twoja bateria, WC czy stelaż podtynkowy?
Wyślij zdjęcie, a resztą zajmę się ja.

WYKONUJĘ NAPRAWY DOMOWE NA TERENIE TEOFILOWA W ŁODZI ORAZ OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ DLA FIRM I INSTYTUCJI.

DZIAŁAM NA ZASADZIE DZIENNEGO POGOTOWIA HYDRAULICZNEGO (8:00 – 20:00). STARAM SIĘ POMÓC NAJSZYBCIEJ JAK JEST TO MOŻLIWE. Jeżeli naprawa nie jest możliwa od ręki, to zabezpieczam miejsce tak aby można było korzystać z wody.

Usługi w Łodzi na terenie Teofilowa, które wykonuję w ramach pogotowia to między innymi:

  • przepychanie rur sprężyną ręczną Virax
  • przepychanie kanalizacji sprężyną elektryczną Rothenberger
  • czyszczenie syfonów
  • udrażnianie zapchanych zlewozmywaków, umywalek i wanien
  • przepychanie WC metodą ciśnieniową(bez uszkodzenia ceramki), wyciąganie kostek zapachowych
  • usuwanie awarii hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych
ŁÓDŹ – TEOFILÓW.
MASZ INNY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ? ZADZWOŃ, A JA SZYBKO POMOGĘ USUNĄĆ AWARIĘ.